Picabo.cz, a.s.

Picabo Newsletter System

Představili jsme nový unikátní produkt Picabo Newsletter System.

Více informací

Nový WebAdmin

Vydali jsme novou verzi redakčního systému WebAdmin.

Více informací

Systém webStorage

Vydali jsme systém webStorage pro ukládání fotek a firemních materiálů.

Více informací

Maďarské stránky Fiat.hu

Více informací

Pizzeria Kmotra

Více informací

Lázně Letiny

Více informací

WebTop100 2008

Sedmé místo v oborovém žebříčku Auto moto za projekt www.fiat.cz

Zlatý středník 2004

Třetí místo v kategorii Nejlepší firemní multimediální prezentace za CD Fiat Gamma

Zlatý středník 2004

Cerifikát profesionální úrovně za multimediální CD Fiat Panda 4x4 Více informací
Firma Picabo mi zajišťuje celkový servis s mým PC včetně jeho zakoupení, namontování a ochrany před různými viry již řadu let. Dále mi zajišťuje správu mých webových stránek Velká Amazonie, o.p.s., včetně řešení jejich vzhledu a co nejlepšího propojování různých součástí našeho Menu. Velmi často mi aktuálně doplňuje stránky o nové materiály. Celá firma Picabo mi vychází velice vstříc. Její zaměstnanci mi flexibilně a rychle provádějí úpravy materiálů pro jejich umístění včetně scanování s profesionalitou, s kterou jsem jednoduše velmi spokojen. Jsou-li nějaké problémy, tak se řeší rychle a nehledají se výmluvy proč něco nejde, takže bych Picabo neměnil. V neposlední řadě bych rád zdůraznil příjemné, přátelské a vstřícné jednání všech jejich zaměstnanců včetně vedení, což pochopitelně z celé spolupráce činí věc na výsost příjemnou.

Mnislav Zelený-Atapana
předseda správní rady
Velká Amazonie, o.p.s. Více informací

Nový firemní web
Dnes jsme spustili novou webovou prezentaci naší společnosti.

Dnes jsme spustili novou webovou prezentaci naší společnosti.

Na našem novém webu Vám přinášíme ucelenější a detailnější informace o našich službách a produktech. Nepřehlédněte také sekci E-Shop, kde si můžete vybrat ze širokého sortimentu počítačového zboží a elektroniky.

Náš nový web je vystaven na administračním systému pro správu webu Picabo WebAdmin. Více informací o této technologii naleznete v sekci Produkty.

Více informací

Nový E-Shop
Pro naše zákazníky jsme na našem webu připravili nový E-Shop.
Pro naše zákazníky jsme na našem webu připravili nový E-Shop.

V novém elektronickém obchodě nabízíme široký sortiment počítačové techniky, počítačových komponentů, spotřebního zboží i další elektroniky za příznivé ceny. Zboží je rozděleno přehledně do kategorií a do skupin dle jednotlivých výrobců. Objednané zboží dopravíme až k Vám na místo a to dokonce i zdarma při nákupu nad 10.000,- Kč. Neváhejte a prohlédněte si naší nabídku v sekci E-Shop.
Více informací

Projekt Fiat People
Projekt komunitního webu Fiat People pokračuje do další etapy.

Projekt komunitního webu Fiat People pokračuje do další etapy.

K dnešnímu dni jsme spustili další modul projektu Fiat People v podobě on-line kuchařky italských specialit. Projekt Fiat People je projektem komunitního webu všech příznivců vozů Fiat. Společnosti Picabo s.r.o. a Fiat ČR, spol.s r.o. společně zahájily provoz tohoto projektu k 1.5.2008 pouze se základními funkčnostmi s perspektivou jeho dalšího rozšiřování. V následujících týdnech a měsících budou postupně spouštěny další zajímavé moduly projektu, které svým návštěvníkům přinesou nejen množství hodnotných a zajímavých informací ze světa Fiatu, ale také množství zábavy a možností zasoutěžit si o milé ceny.

Více informací

Začátek  |  Předcházející  |  Následující  |   Konec  |  
Záznamů: 7-9 z 9