Picabo.cz, a.s.

Úvod

WebAdmin 2010

Chcete si samostatně spravovat své webové stránky? Picabo Webadmin je určen přesně pro Vás!

Upravujte text jako v textovém editoru, přidávejte obrázky či celé produkty na svůj web jediným kliknutím myši.

Více informací...

Vybrané služby a produkty:

Picabo Newsletter System

Představili jsme nový unikátní produkt Picabo Newsletter System.

Více informací

Nový WebAdmin

Vydali jsme novou verzi redakčního systému WebAdmin.

Více informací

Systém webStorage

Vydali jsme systém webStorage pro ukládání fotek a firemních materiálů.

Více informací

Maďarské stránky Fiat.hu

Více informací

Pizzeria Kmotra

Více informací

Lázně Letiny

Více informací

WebTop100 2008

Sedmé místo v oborovém žebříčku Auto moto za projekt www.fiat.cz

Zlatý středník 2004

Třetí místo v kategorii Nejlepší firemní multimediální prezentace za CD Fiat Gamma

Zlatý středník 2004

Cerifikát profesionální úrovně za multimediální CD Fiat Panda 4x4 Více informací
Firma Picabo mi zajišťuje celkový servis s mým PC včetně jeho zakoupení, namontování a ochrany před různými viry již řadu let. Dále mi zajišťuje správu mých webových stránek Velká Amazonie, o.p.s., včetně řešení jejich vzhledu a co nejlepšího propojování různých součástí našeho Menu. Velmi často mi aktuálně doplňuje stránky o nové materiály. Celá firma Picabo mi vychází velice vstříc. Její zaměstnanci mi flexibilně a rychle provádějí úpravy materiálů pro jejich umístění včetně scanování s profesionalitou, s kterou jsem jednoduše velmi spokojen. Jsou-li nějaké problémy, tak se řeší rychle a nehledají se výmluvy proč něco nejde, takže bych Picabo neměnil. V neposlední řadě bych rád zdůraznil příjemné, přátelské a vstřícné jednání všech jejich zaměstnanců včetně vedení, což pochopitelně z celé spolupráce činí věc na výsost příjemnou.

Mnislav Zelený-Atapana
předseda správní rady
Velká Amazonie, o.p.s. Více informací

Společnost Picabo

působí na českém a slovenském trhu již řadu let a poskytuje svým partnerům a zákazníkům spolehlivé a profesionální služby ve dvou IT oblastech, v oblasti správy počítačových sítí a v oblasti komplexních služeb v podobě tvorby, správy a marketingové podpory internetových stránek.


Internetová prezentace

je dnes jedním z nejdůležitějších marketingových nástrojů pro získání nového zákazníka a komunikaci s ním. Naší filozofií je poskytnout Vám služby a nástroje, které Vám maximálně zjednoduší správu webových stránek, nástroje, které Vám pomohou lépe spolupracovat s Vašimy zákazníky a partnery a pomohou Vám se získáváním nových zákazníků díky cíleným kampaním.


Počítačová síť

je zcela samozřejmou součástí každé firmy a bez ní je dnes již nemožné si představit každodenní práci. Rádi se postaráme nejen o Vaši síť, ale také o Váš server, počítače a veškeré počítačové vybavení. Dodáme a zprovozníme nové vybavení, pomůžeme Vám s nasazením softwarových produktů. Naším cílem je, abyste za stejně samozřejmou měli i bezchybnou funkčnost Vašeho počítačového vybavení.