Picabo.cz, a.s.

Úvod

WebAdmin 2010

Chcete si samostatně spravovat své webové stránky? Picabo Webadmin je určen přesně pro Vás!

Upravujte text jako v textovém editoru, přidávejte obrázky či celé produkty na svůj web jediným kliknutím myši.

Více informací...

Vybrané služby a produkty:

Picabo Newsletter System

Představili jsme nový unikátní produkt Picabo Newsletter System.

Více informací

Nový WebAdmin

Vydali jsme novou verzi redakčního systému WebAdmin.

Více informací

Systém webStorage

Vydali jsme systém webStorage pro ukládání fotek a firemních materiálů.

Více informací

Maďarské stránky Fiat.hu

Více informací

Pizzeria Kmotra

Více informací

Lázně Letiny

Více informací

WebTop100 2008

Sedmé místo v oborovém žebříčku Auto moto za projekt www.fiat.cz

Zlatý středník 2004

Třetí místo v kategorii Nejlepší firemní multimediální prezentace za CD Fiat Gamma

Zlatý středník 2004

Cerifikát profesionální úrovně za multimediální CD Fiat Panda 4x4 Více informací
Koncem roku 2007 stála naše společnost, ARCHER SHERIDAN s.r.o., provozovatel franšízy HERTZ Lease v České republice, před obtížným úkolem najít nového a profesionálního partnera v oblasti správy počítačové sítě a dodavatele hardwarových i softwarových produktů a řešení. Vítězně z našeho výběrového řízení vyšla společnost Picabo.

Již v průběhu našich počátečních jednání nás zaujal jedinečný přístup k zákazníkovi. Zejména předseda představenstva společnosti, pan Jan Šarapatka, nám vždy velmi profesionálně vysvětlil, jaké řešení nám mohou nabídnout a prezentoval tak schopnost přizpůsobit se individuálně našim konkrétním požadavkům.
Přesvědčili jsme se, že rozsah poskytovaných služeb je velmi komplexní. V současné době využíváme služeb jako pravidelná správa počítačové sítě, dodávka HW i SW, zakázková tvorba modulární webové aplikace, web hosting a to vždy k naší maximální spokojenosti.

Služby poskytované společností Picabo, a z našeho pohledu i koordinační schopnosti a profesionální přístup zaměstnanců, stojí na vysoké úrovni. Spolehlivost, pohotovost, vstřícnost, ochota a hlavně schopnost individuálně řešit všechny naše požadavky na vysoké úrovni stojí za to, aby naše společnost HERTZ Lease s vřelostí tohoto obchodního partnera doporučila i všem dalším potencionálním klientům.

Michal Kotrba
Regionální manažer pro ČR
HERTZ Lease (Archer Sheridan s.r.o.) Více informací

Společnost Picabo

působí na českém a slovenském trhu již řadu let a poskytuje svým partnerům a zákazníkům spolehlivé a profesionální služby ve dvou IT oblastech, v oblasti správy počítačových sítí a v oblasti komplexních služeb v podobě tvorby, správy a marketingové podpory internetových stránek.


Internetová prezentace

je dnes jedním z nejdůležitějších marketingových nástrojů pro získání nového zákazníka a komunikaci s ním. Naší filozofií je poskytnout Vám služby a nástroje, které Vám maximálně zjednoduší správu webových stránek, nástroje, které Vám pomohou lépe spolupracovat s Vašimy zákazníky a partnery a pomohou Vám se získáváním nových zákazníků díky cíleným kampaním.


Počítačová síť

je zcela samozřejmou součástí každé firmy a bez ní je dnes již nemožné si představit každodenní práci. Rádi se postaráme nejen o Vaši síť, ale také o Váš server, počítače a veškeré počítačové vybavení. Dodáme a zprovozníme nové vybavení, pomůžeme Vám s nasazením softwarových produktů. Naším cílem je, abyste za stejně samozřejmou měli i bezchybnou funkčnost Vašeho počítačového vybavení.