Picabo.cz, a.s.

Picabo Newsletter System

Představili jsme nový unikátní produkt Picabo Newsletter System.

Více informací

Nový WebAdmin

Vydali jsme novou verzi redakčního systému WebAdmin.

Více informací

Systém webStorage

Vydali jsme systém webStorage pro ukládání fotek a firemních materiálů.

Více informací

Maďarské stránky Fiat.hu

Více informací

Pizzeria Kmotra

Více informací

Lázně Letiny

Více informací

WebTop100 2008

Sedmé místo v oborovém žebříčku Auto moto za projekt www.fiat.cz

Zlatý středník 2004

Třetí místo v kategorii Nejlepší firemní multimediální prezentace za CD Fiat Gamma

Zlatý středník 2004

Cerifikát profesionální úrovně za multimediální CD Fiat Panda 4x4 Více informací
Firma Picabo mi zajišťuje celkový servis s mým PC včetně jeho zakoupení, namontování a ochrany před různými viry již řadu let. Dále mi zajišťuje správu mých webových stránek Velká Amazonie, o.p.s., včetně řešení jejich vzhledu a co nejlepšího propojování různých součástí našeho Menu. Velmi často mi aktuálně doplňuje stránky o nové materiály. Celá firma Picabo mi vychází velice vstříc. Její zaměstnanci mi flexibilně a rychle provádějí úpravy materiálů pro jejich umístění včetně scanování s profesionalitou, s kterou jsem jednoduše velmi spokojen. Jsou-li nějaké problémy, tak se řeší rychle a nehledají se výmluvy proč něco nejde, takže bych Picabo neměnil. V neposlední řadě bych rád zdůraznil příjemné, přátelské a vstřícné jednání všech jejich zaměstnanců včetně vedení, což pochopitelně z celé spolupráce činí věc na výsost příjemnou.

Mnislav Zelený-Atapana
předseda správní rady
Velká Amazonie, o.p.s. Více informací

Mitsubishi Motors
Mitsubishi MotorsZahájili jsme spolupráci s Mitsubishi Motors.

Zahájili jsme spolupráci se společností M Motors CZ s.r.o., českým importérem značky Mitsubishi Motors. Společnost M Motors CZ s.r.o. se stala naším dalším váženým partnerem v oblasti automotive.

Více informací

Partner Alfa Romeo
Alfa RomeoV dnešních dnech uzavřely společnosti Picabo a Alfa Romeo partnerství.
Alfa RomeoLanciaV dnešních dnech uzavřely společnosti Picabo a Alfa Romeo partnerství.

Partnerství o spolupráci na poli internetových a intranetových technologií bylo se zastoupením značek Alfa Romeo a Lancia v České a Slovenské republice připravováno již od listopadu loňského roku. Toto strategické partnerství by mělo obsáhnout kompletní péči o webové prezentace vozů Alfa Romeo a Lancia v České i Slovenské republice, jakož i dodávky nástrojů pro jejich správu založených na technologii Picabo WebAdmin, tak i současně dodávky rozsáhlých intranetových marketingových, prodejních a logistických systémů.

K dnešnímu dni již společnost Picabo převzala do správy webové prezentace www.lancia.cz a www.lancia.sk, byly započaty práce na logistických systémech a online konfigurátorech vozů a společným úsilím budeme pokračovat v převzetí dalších projektů do péče.

Toto partnerství je pro obě společnosti příslibem oboustranné spokojenosti, technologické vyspělosti a stability spolupráce.
Více informací

Soutěž WebTop100 2008
V průběhu včerejšího slavnostního večera byly vyhlášeny výsledky prestižní soutěže WebTop100 pro rok 2008.
V průběhu včerejšího slavnostního večera byly vyhlášeny výsledky prestižní soutěže WebTop100 pro rok 2008. Společnost Picabo získala v silné konkurenci 7.místo v oborovém žebříčku Auto moto za projekt www.fiat.cz.

Projekt WebTop100 je jedinou akcí svého druhu. Je zaměřen na webové prezentace firem působících v České republice. Žebříčky WebTop100 umožňují firmám působícím v České republice porovnat webové prezentace napříč celým internetem, ale především mezi sebou v rámci oboru podnikání firmy. Webové prezentace jsou hodnoceny v rámci hlavního a oborových žebříčků.

Více informací o soutěži najdete na www.webtop100.cz.
Více informací

Začátek  |  Předcházející  |  Následující  |  Konec
Záznamů: 4-6 z 9